WiFi router Asus ASUS RT-AX53U WiFi 6, 3x GLAN, 1x GWAN, USB

Dvojpásmový WiFi 6 router, 802.11ax, MU-MIMO a OFDMA, ASUS AiProtection, 1x Gigabit WAN, 3x Gigabit LAN, USB 2.0.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 52020137
70,53 €
WiFi router Asus ASUS RT-AX53U WiFi 6, 3x GLAN, 1x GWAN, USB
WiFi router Asus ASUS RT-AX53U WiFi 6, 3x GLAN, 1x GWAN, USB
Akcia

Pripravte svoj domov na WiFi 6

Rastúci počet pripojených osobných a IoT zariadení viedol k celkovému nárastu hustoty siete, ktorá posúva hranice súčasného štandardu WiFi. Najnovší štandard WiFi 6 (802.11ax) poskytuje technológie pre budúcnosť, vyššiu efektivitu siete, vyššie rýchlosti WiFi, väčšie pokrytie a vylepšenú výdrž batérie pre pripojené zariadenia, čo používateľom poskytuje výrazne lepší sieťový zážitok.

Rýchlosť WiFi novej generácie

RT-AX53U je 2x2 dvojpásmový WiFi router, ktorý poskytuje šírku pásma 80 MHz a 1024-QAM pre výrazne rýchlejšie bezdrôtové pripojenie. S celkovou rýchlosťou siete približne 1800 Mb/s – 574 Mb/s v pásme 2,4 GHz a 1 201 Mb/s v pásme 5 GHz – je RT-AX53U 1,5× rýchlejší ako dvojpásmové routery 802.11ac 2x2.

Vytvorené pre domácnosti s viacerými zariadeniami

Vďaka revolučnej kombinácii OFDMA a technológie MU-MIMO poskytuje technológia 802.11ax až 4x väčšiu kapacitu siete a efektivitu v prostrediach s hustou prevádzkou. WiFi predchádzajúcej generácie 802.11ac dokáže na každom sieťovom kanáli obsluhovať vždy iba jedno zariadenie, čo je neefektívne využitie dostupnej šírky pásma. Podpora OFDMA v štandarde WiFi 6 (802.11ax) rozdeľuje každý kanál na malé čiastkové kanály, čo umožňuje združovať signály z viacerých zariadení a súčasne ich prenášať, čím sa znižuje latencia pre plynulejší a citlivejší WiFi zážitok.

Lepšia výdrž batérie pre vaše zariadenie

Target Wake Time (TWT) umožňuje RT-AX53U naplánovať určené intervaly pre zariadenia na prenos dát. To im umožňuje spať, keď nie je potrebné čakať na signál routera, čo znižuje spotrebu energie až 7x a výrazne predlžuje výdrž batérie.

WiFi, ktorá ide ďalej

Vďaka najnovšiemu štandardu WiFi 6 (802.11ax) s technológiou OFDMA poskytuje RT-AX53U zvýšený dosah signálu WiFi a lepšie pokrytie rozdelením každého kanála na menšie čiastkové kanály. Tieto čiastkové kanály majú menšiu šírku pásma, ktorá im umožňuje dosiahnuť až o 80% ďalej, čo vedie k lepšiemu WiFi pripojeniu v celom dome.

Ochrana vašej domácej siete

RT-AX53U obsahuje ASUS AiProtection, komerčný sieťový bezpečnostný systém poháňaný Trend Micro Smart Home Network. Vďaka AiProtection sú všetky pripojené zariadenia chránené, aj keď nemajú žiadnu vlastnú antivírusovú schopnosť – ako sú zariadenia IoT. AiProtection blokuje bežné internetové útoky skôr, ako sa dostanú do siete, a pokiaľ je v sieti detekované infikované zariadenie, AiProtection ho okamžite zablokuje, aby zabránil odosielaniu akýchkoľvek osobných informácií na škodlivé servery.

Možnosti pripojenia

RT-AX53U má jeden port Gigabit WAN, tri porty Gigabit LAN a port USB 2.0. Smart TV, herná konzola, úložné zariadenia NAS, zálohovací internet a ďalšie môžu mať teraz svoje vlastné vyhradené porty, vďaka ktorým je RT-AX53U vašim pevným digitálnym domácim rozbočovačom.

Robustné ovládanie a optimalizácia s ASUSWRT

S užívateľským rozhraním riadiaceho panelu ASUSWRT môžete nastavovať, monitorovať a ovládať sieťové aplikácie v jednej intuitívnej oblasti. Vďaka rýchlemu nastaveniu, detekcii viacerých zariadení a flexibilnému nastaveniu využíva ASUSWRT maximum z výkonu vašej siete.

Hlavné prednosti

  • AX1800 dvojpásmový WiFi 6 smerovač
  • Nová generácia štandardu WiFi - štandard WiFi 6(802.11ax) podporujúci technológie MU-MIMO a OFDMA pre vyššiu efektivitu a priepustnosť.
  • Pripojenie podľa vašich predstáv - internet môžete zdieľať z 3G/4G kľúča do routera tak, že kľúč zapojíte do portu USB.
  • Ultra rýchlosť WiFi – RT-AX53U podporuje technológiu 1024-QAM pre výrazne rýchlejšie bezdrôtové pripojenie. S celkovou rýchlosťou siete približne 1800 Mb/s - 574 Mb/s v pásme 2,4 GHz a 1201 Mb/s v pásme 5 GHz.
  • Zvýšenie kapacity a efektivity - Podpora nielen MU-MIMO, ale aj techniky OFDMA pre efektívne prideľovanie kanálov, komunikáciu s viacerými zariadeniami súčasne.
  • 4 gigabitové porty - Jeden gigabitový port WAN a tri gigabitové porty LAN, 10× rýchlejšie ako 100-Base T Ethernet.
  • AiProtection a rodičovská kontrola - pomáha chrániť vašu sieť a umožňuje nastaviť časový limit na používanie siete klientom.

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 1116 dní
Hmotnosť: 0.73 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: