Vákuovacie fólie G21 vrecká 28 x 40 cm 100 ks

Vákuovacia fólia vo vreckách s rozmermi 28 x 40 cm v balení so 100 ks vreciek. Praktické univerzálne využitie vo vákuovačkách G21 Onyx, G21 Nefrit aj ďalších do šírky 28 cm. Pre sous-vide vákuovanie a predĺženie trvanlivosti potravín.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: 600965
22,90 €
Vákuovacie fólie G21 vrecká 28 x 40 cm 100 ks
Vákuovacie fólie G21 vrecká 28 x 40 cm 100 ks
TOP produkt
Doprava zadarmo

Vákuovacie vrecká G21 s rozmermi 28 x 40 cm sú vďaka svojej vysokej pevnosti a kvalitnému prevedeniu vhodné nielen pre predĺženie trvanlivosti potravín vákuovaním a ich uchovávanie v chladničke alebo v mrazničke, ale využijete ich aj k vákuovaniu surovín pre sous-vide varenie.

Kvalitný materiál, pevné spoje

Veľkou prednosťou vákuovacích sáčkov G21je ako použitý zdravotne nezávadný materiál, tak i pevné a poctivé široké zvary. Pokiaľ k vákuovaniu používate vákuovaciu zváračku s dvojitým zvarom G21 Onyx alebo G21 Nefrit, máte istotu, že sa vrecko pri použití nerozpojí a zavakuované potraviny môžete bez obáv spracovať sous-vide varením. Zároveň získajú dlhšiu trvanlivosť pri uskladnení v chladničke alebo mrazničke.

Vákuovacie sáčky a fólie pre vákuovacie zváračky G21 Nefrit a G21 Onyx. Zavákuované mäso a zelenina.

Povrch fólie

Kvalitné fólie G21 sme pre väčšiu všestrannosť vybavili dvojakým povrchom. Vonkajší povrch je z jednej strany hladký a z druhej vrúbkovaný, takže fóliu môžete použiť vo všetkých typoch vákuovačiek (ak zodpovedajú danému rozmeru).

Rovnako tak je riešený vnútorný povrch – z jednej strany je jemne vrúbkovaný, takže vákuovaciu fóliu G21 využijete nielen na vákuovanie pevných alebo sypkých surovín, ale aj na zavákuovanie namarinovaných surovín. Ak by totiž vnútorná strana bola hladká, odsala by vákuovačka spolu so vzduchom aj marinovaciu tekutinu, čo nie je úplne žiaduce.

Vďaka vrúbkovaniu na jednej vnútornej strane fólie sa ale marinovacia tekutina jemne a rovnomerne rozprestrie po povrchu a naložené mäso alebo zelenina tak dokonale nasiaknu všetkými arómami z marinády.

Jednoduché použitie, jednoduchá manipulácia

Výhodou vákuovacích sáčkov G21 je jednoduché použitie a jednoduchá manipulácia. Vložte surovinu do vrecka otvor pomocou vakuovačky po odsatí vzduchu pevne zvarte.

Hlavné prednosti vákuovacích vrecúšok G21 28 x 40 cm

 • kvalitný a zdravotne nezávadný materiál
 • vysoká pevnosť materiálu, umožňujúce použitie vrecka i pre sous-vide varenie
 • jednoduchá a rýchla manipulácia
 • spoľahlivé pevné a široké spoje
 • možnosť opakovaného použitia

Špecifikácie

 • Šírka vrecka: 28 cm
 • Dĺžka vrecka: 40 cm
 • Hrúbka fólie: 75 µm
 • Počet vreciek: 100 ks
 • Rozmery balenia: 410 x 295 x 50 mm
 • Hmotnosť balenia: 1,8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Sous Vide
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 1.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: