Vákuovacie fólie G21 rola 20 x 600 cm 2 ks

Vákuovacia fólia v roli, šírka 20 cm, dĺžka 6 m, 2 role v balení. Univerzálna fólia pre vákuovačky G21 Onyx, G21 Nefrit aj ďalšie do šírky 28 cm. Pre sous-vide vákuovanie a predĺženie trvanlivosti potravín.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: 600950
10 €
Vákuovacie fólie G21 rola 20 x 600 cm 2 ks
Vákuovacie fólie G21 rola 20 x 600 cm 2 ks
TOP produkt

Pevná potravinárska fólia G21 v 6metrovej roli so šírkou 20 cm je vďaka svojej vysokej pevnosti a kvalitnému prevedeniu vhodná nielen pre predĺženie trvanlivosti potravín vákuovaním a ich uchovávanie v chladničke alebo v mrazničke, ale využijete ju aj k vákuovaniu surovín pre sous-vide varenie.

Kvalitný materiál, pevný spoj

Veľkou prednosťou vákuovacej fólie G21 v roli je ako použitý zdravotne nezávadný materiál, tak aj pevný a poctivý široký zvar. Vďaka tomu máte istotu, že sa fólia pri použití nerozpojí a zavakuované potraviny môžete bez obáv spracovať sous-vide varením. Zároveň získajú dlhšiu trvanlivosť pri uskladnení v chladničke alebo mrazničke.

Vákuovacie vrecká a fólie pre vákuovacie zváračky G21 Nefrit a G21 Onyx. Zavákuované mäso a zelenina.

Povrch fólie

Kvalitné fólie G21 sme pre väčšiu všestrannosť vybavili dvojakým povrchom. Vonkajší povrch je z jednej strany hladký a z druhej vrúbkovaný, takže fóliu môžete použiť vo všetkých typoch vákuovačiek (ak zodpovedajú danému rozmeru).

Rovnako tak je riešený vnútorný povrch – z jednej strany je jemne vrúbkovaný, takže vákuovaciu fóliu G21 využijete nielen na vákuovanie pevných alebo sypkých surovín, ale aj na zavákuovanie namarinovaných surovín. Ak by totiž vnútorná strana bola hladká, odsala by vákuovačka spolu so vzduchom aj marinovaciu tekutinu, čo nie je úplne žiaduce.

Vďaka vrúbkovaniu na jednej vnútornej strane fólie sa ale marinovacia tekutina jemne a rovnomerne rozprestrie po povrchu a naložené mäso alebo zelenina tak dokonale nasiaknu všetkými arómami z marinády.

Nastaviteľná dĺžka podľa potreby

Výhodou vakuovacej fólie G21 v roli je univerzálne využitie a nastaviteľná dĺžka podľa potreby. Na rozdiel od vákuovacích sáčkov si u fólie pre vákuovanie môžete pre každú surovinu určiť a odstrihnúť vlastnú dĺžku fólie na mieru.

Pokiaľ máte vakuovaciu zváračku G21 Nefrit so zásobníkom na fóliu a vstavanou rezačkou, je použitie vakuovacej fólie v roli ešte jednoduchšie – dĺžku fólie si upravíte pomocou rezačky.

Hlavné prednosti vákuovacej fólie G21 20 x 600 cm

 • kvalitný a zdravotne nezávadný materiál
 • vysoká pevnosť materiálu, umožňujúca použitie fólie i pre sous-vide varenie
 • vlastné nastavenie dĺžky podľa aktuálnej potreby
 • spoľahlivý pevný a široký spoj

Špecifikácie

 • Šírka: 20 cm
 • Dĺžka: 600 cm
 • Hrúbka fólie: 75 µm
 • Hmotnosť: 0,2 kg
 • Rozmery balenia: 210 x 135 x 70 mm
 • Hmotnosť balenia: 0,48 kg

Obsah balenia

 1. 2 ks rola 20 x 600 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Sous Vide
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: