Vákuovací nástavec G21 Vortex

Vákuovací nástavec G21 Vortex je revolučnou novinkou, s ktorej pomocou pripravíte dokonale hladké smoothie, krémové polievky, príkrmy pre deti, maslá a iné mixované pokrmy bez nežiaducich vzduchových bublín. Doprajte si to najlepšie na trhu s mixovaním.
Dostupnosť Centrálny sklad (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 60081485
19,90 €

Ste milovníkom smoothie, krémových polievok a ďalších mixovaných pokrmov? Je pýchou vašej kuchynskej linky mixér Perfect smoothie Vitality, Smart smoothie Vitality, Excellent alebo Perfection od značky G21? Potom rozhodne musíte vyskúšať mixovanie vo vákuu. My sme ho skúsili a je to zdravá bomba!

Vákuovací nástavec G21 Vortex je revolučnou novinkou, s ktorej pomocou pripravíte dokonale hladké smoothie, krémové polievky, príkrmy pre deti, masla a iné mixované pokrmy. V rozmixovanej zmesi nenájdete žiadne nežiaduce vzduchové bubliny, ktoré by rozdeľovali jednotlivé zložky pokrmu. Pripravte si dokonalú jemnú zmes obľúbených chutí, ktorá vás jemne pohladí po jazyku.

Blender G21 Perfect smoothie Vitality a vákuovací nástavec G21 Vortex

Prečo mixovať vo vákuu?

Mixovanie vo vákuu je najzdravším a najchutnejším spôsobom mixovania. Do zmesi sa pri mixovaní vo vákuu nedostane vzduch a nedochádza tak k oddeleniu jednotlivých surovín. Navyše po mixovaní vo vákuu potraviny tak rýchlo neoxidujú, preto vaše obľúbené smoothie vydržia dlhšie čerstvé. Zmesi i nápoje si môžete pripraviť pokojne niekoľko hodín vopred, bez toho, aby prišli o svoju sviežosť, pôvodnú chuť či farbu.

Smoothie vyrobené  pomocou vákuovacieho nástavca G21 Vortex

Ako na to? Rýchlo a ľahko!

Naplňte nádobu mixéra G21 potravinami, nasaďte Vortex na veko a stlačením tlačidla ho zapnite. Z nádoby sa vysaje všetok vzduch, po odsatí vzduchu sa Vortex automaticky vypne. Potom zmixujte svoje smoothie alebo polievku tak, ako ste bežne zvyknutí. Po dokončení mixovania môžete buď zmes vo vákuovanej nádobe skladovať, alebo otvoriť vzduchovú poistku na hornej strane vákuovacieho nástavca a prístroj z veka mixéra odstrániť. Výsledkom je dokonale premiešaná hladká zmes bez nežiaducich vzduchových bublín. Dobrú chuť!

Vákuovací nástavec G21 Vortex

Špecifikácie

  • Značka: G21
  • Model: Vortex
  • Určenie: Vákuovací nástavec
  • Maximálny podtlak: 50 KPa
  • Materiál: plast
  • Kompatibilita: Blender G21 Perfect smoothie Vitality, G21 Smart smoothie Vitality, G21 Perfection, G21 Excellent
  • Napájanie: 4 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • Hmotnosť: 0,3 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Mixéry
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: