Textílie Agro mulčovací, netkaná 3.2 x 10 m, černá

Agro mulčovacia čierna textília o rozmere 3,2 x 10 m je špeciálne porézna tkanina s vysokou pevnosťou. Životnosť cca 5 rokov. Prepúšťa vodu, vzduch, živiny, znižuje odparovanie vody, udržuje teplotu pôdy, zabraňuje prerastaniu burín.
Dostupnosť Centrálny sklad (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: 7027801
21,05 €
Textílie Agro mulčovací, netkaná 3.2 x 10 m, černá
Agro mulčovacia čierna textília s rozmermi 3,2 x 10 m je špeciálna porézna tkanina. Zabraňuje prerastaniu buriny pohlcuje slnečné žiarenie a tým zamedzuje rastu burín. Tkanina má vynikajúca priepustnosť vody aj vzduchu, znižuje odparovanie vody a tak udržuje pôdnu vlhkosť aj počas suchých období. Je určená na pestovanie zeleniny a ovocia alebo pod mulčovacie a dekoračné materiály alebo kamene. Je odolná voči UV žiareniu a nepraská mrazom. Životnosť cca 5 rokov (pri použití na miestach, ktoré nie sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu).

Mulčovacia textília výrazne minimalizuje čas potrebný na údržbu záhonov, umožňuje znižovať používanie herbicídov.

Viete, že:
Hlavný rozdiel medzi tkanou a netkanou textíliou je v životnosti a odolnosti pri záťaži? Netkaná textília sa používa prevažne pod mulčovaciu kôru, na záhony k jahodám. Má gramáž okolo 50 g/m2. Tkaná textília je pevnejšia a odolnejšia. Používa sa v miestach s vyššou záťažou, napr. chôdzou. Tkané textílie sú silnejšie (100 g/m2) a majú životnosť desiatky rokov.

Parametre:


Rozmery (Š x D): 3,2 x 10 m
Sila materiálu: 50 g/m2 (čím viac gramov, tým silnejší materiál)

Dodatočné parametre

Kategória: No category
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: