Tepelný žiarič G21 Inferno, plynový

Vonkajší tepelný žiarič G21 Inferno v nerezovom vyhotovení s jednoduchým napojením na PB fľašu. Vysoký výkon – až 13 kW. Elegantné riešenie ohnivého plameňa v sklenenej trubici. Piezo elektrické zapaľovanie, kolieska pre ľahkú manipuláciu.
Dostupnosť Centrálny sklad (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Kód: 6392141
300,90 €

Nenechajte si kaziť plány počasím ani ročným obdobím. Záhradné posedenie alebo relax s kávou na terase si môžete dopriať aj v chladných dňoch, na jeseň alebo v zime. Kúpte si vonkajšií tepelný žiarič G21 Inferno a teplomer pokojne otočte stupnicou k stene.

Atraktívny vzhľad, kvalitné prevedenie

Vonkajší ohrievač G21 Inferno je v atraktívnom nerezovom prevedení z kvalitných materiálov – z nerezovej ocele a hliníka. Elegantné riešenie ohnivého plameňa uzavretého v sklenenej trubici dekoratívne doplní každý priestor a navyše poslúži aj ako štýlové osvetlenie. Teplo z neho vďaka výkonnému horáku sála ihneď po zapnutí.

Ovládanie je jednoduché, stačí len napojiť tepelný žiarič na 10 kg propán butánovú fľašu, pre ktorej ukladanie je priestor v stojane teplometu. Potom stlačíte tlačidlo mechanického piezo elektrického zapaľovania a exteriérový tepelný žiarič Inferno začne hriať.

Tepelný žiarič G21 Inferno pre vonkajšie posedenie.

Bezpečnosť a pohodlie pri používaní

Pre bezpečnú a ľahkú manipuláciu je vonkajší ohrievač G21 Inferno vybavený kolieskami. Vo výbave sú aj pripojovacie hadice a redukčný ventil, takže už žiadne ďalšie príslušenstvo nemusíte dokupovať.

Kvôli bezpečnosti je tepelný plynový žiarič istený poistným bezpečnostným ventilom, ktorý zastaví prívod plynu pri prípadnom prevrátení ohrievača.

Plameň v sklenenej trubici tepelného žiariča G21 Inferno.

Príjemný spoločník pri rôznych príležitostiach

Vonkajší ohrievač G21 Inferno slúži ako rýchly a účinný zdroj tepla vo vonkajších alebo dobre vetraných priestoroch.

Pre vonkajší ohrev ho využijete ako pri vonkajších aktivitách s rodinou alebo priateľmi, tak i pre jesenné či zimné spoločenské akcie, ako zdroj tepla v otvorených záhradných altánoch, záhradkách reštaurácií, pod záhradnými prístrešky a podobne.

Dôležité: Okolo žiariče (nad ním aj do strán) musí byť z bezpečnostných dôvodov priestor minimálne jedného metra od horľavých materiálov.

Špecifikácie

  • Regulovateľný výkon: 5 - 13 kW
  • Zdroj energie: PB fľaša 10 kg
  • Plocha ohrievania: 40 - 60 m²
  • Spotreba plynu: 945 g/h (pri maximálnom výkone)
  • Bezpečnostný ventil (pre prípad pádu ohrievače): Áno
  • CE certifikácia: Áno
  • Rozmery žiariča (Š x V x H): 82 x 210 x 82 cm
  • Rozmery balenia: 128 x 46 x 46
  • Hmotnosť: 18 kg
  • Hmotnosť balenia: 20 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrievače
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: