Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

POE Pasivní Power Over Ethernet - sada

Kód: 529225
2,64 € –16 %
POE Pasivní Power Over Ethernet - sada
2,64 € –16 % 2,21 €
Centrálny sklad (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2021
Sada pasívneho Power Over Ethernet slúži pre napájanie aktívnych prvkov po ethernetovom kábli. Kompletná sada obsahuje 2 kusy INJECTOR a splitter. Sada je určená pre zariadenia s napájacím konektorom s priemerom 2,1 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava pasívneho Power Over Ethernet slúži pre napájanie aktívnych prvkov po ethernetovom kábli. Kompletná sada obsahuje 2 kusy Injector a splitter . Sada je určená pre zariadenia s napájacím konektorom s priemerom 2,1 mm .

Zapojenie zodpovedá bežnému pasívnemu POE-stred napájacieho konektora je prepojený so stredovými vodičmi (modrý pár), plášť napájacieho konektora je prepojený s krajnými vodičmi (hnedý pár).
Power Over Ethernet je jednoduchý spôsob ako zabezpečiť napájania prístupového bodu na streche alebo všade tam, kde nie je k dispozícii sieťové napätia.
Pasívne PoE využíva voľné drôty v ethernetovom kábli a po nich privádza elektrickú energiu do zariadení na vzdialenej strane.
Na krátke vzdialenosti (cca do 10m, v závislosti na konkrétnom zariadení) je väčšinou možné využiť práve toto pasívne PoE. Pre dlhšie vzdialenosti použite aktívny PoE podľa 802.11af.

Upozornenie:


Nesnažte sa kompenzovať úbytok napätia na dlhom vedení eth. kábla použitím neštandardného napájacieho zdroja s vyšším menovitom napätí, než je odporúčané pre vaše aktívne zariadenia. Úbytok napätia na eth. kábla totiž nastáva len, ak je zdroj pod záťažou a káblom preteká prúd. V okamihu zníženia odberu prúdu (napr. Pri rebootu access pointu) sa na vzdialený koniec vedenia dostane plné napätia zdroja, ktoré môže v krajnom prípade poškodiť vstupné stabilizačné obvody access pointu.

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 372 dní
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.