Monitor Asus VG279QM GAMING 27" FHD IPS, 280Hz, 1ms, HDMI, DP, G-SYNC, Repro

27" herný monitor, AHVA IPS panel, FHD rozlíšenie, 280Hz obnovovacia frekvencia, neuveriteľná odozva 1 ms, grafické rozhranie HDMI a DP, ELMB Sync a G-Sync, podpora HDR10 s certifikáciou HDR400, 2x 2W reproduktory, 100 x 100mm VESA
Dostupnosť Centrálny sklad (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Kód: 34710189
323,13 €
Monitor Asus VG279QM GAMING 27" FHD IPS, 280Hz, 1ms, HDMI, DP, G-SYNC, Repro
Monitor Asus VG279QM GAMING 27" FHD IPS, 280Hz, 1ms, HDMI, DP, G-SYNC, Repro
Akcia

Monitor Asus VG279QM bude vyhovovať herným, kinematografickým aj športovým fanúšikom všetkého druhu. Pozíciu monitora si prispôsobíte podľa svojich potrieb vďaka uchyteniu cez VESA držiak s rozmermi 100 x 100 mm, kedy môžete monitor štýlovo uchytiť na stenu alebo na kĺbový držiak. Vďaka ergonomicky navrhnutému stojanu poskytuje monitor nastavenie naklopenia, natočenia a výšky, takže môžete ľahko nájsť ideálnu polohu pre sledovanie. Pre pripojenie k rozličným zariadeniam vám potom poslúži DisplayPort 1.2, 2 konektory HDMI 2.0 a 3,5 mm audio výstup.

Pre pripojenie monitora Asus VG279QM k rozličným zariadeniam vám poslúži DisplayPort 1.2, 2 konektory HDMI 2.0 a 3,5 mm audio konektor.

Monitor sa pýši vysokokvalitným AHVA IPS panelom značky AU Optronic M270HAN03.0, ktorý vám sprostredkuje obraz bez akéhokoľvek skreslenia so 178stupňovým pozorovacím uhlom vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Čaká tak na vás pozoruhodne ostrý obraz, či už sa budete pozerať priamo alebo z boku. To najmä oceníte pri sledovaní športových prenosov či pri filmových večierkoch s početným obsadením.

K hlavným prednostiam monitoru Asus VG279QM potom patrí rozmerná 27" obrazovka s Full HD  rozlíšením, ktorá sa vyznačuje realistickým zobrazením farieb (99% sRGB a 95% DCI-P3), maximálnym jasom až 500 nitov, rýchlejšou komunikáciou so vstupným zariadením, minimalizáciou lagov a neuveriteľne vysokou obnovovacou frekvenciou až 280 Hz. Vďaka technológii VRR v predvolenom nastavení a certifikácii kompatibility s technológiou G-Sync máte s vašou grafickou kartou radu NVIDIA GeForce GTX 10 alebo radu NVIDIA GeForce RTX 20 zaistené plynulé herné zážitky bez trhaného zobrazenia za každej situácie.

Monitor Asus VG279QM sa pýši vysoko kvalitným AHVA IPS panelom AU Optronic M270HAN03.0 s neuveriteľne vysokou obnovovacou frekvenciou až 280 Hz.

K dokonalosti obrazu potom prispieva podpora HDR10, ktorá spĺňa certifikáciu DisplayHDR 400. Vysoký dynamický rozsah s profesionálnym farebným gamutom zvyšuje jasné vyznenie obrazu, takže si môžete vychutnať obrovské spektrum farieb. Rozširuje možnosti zobrazenia rôznych odtieňov aj v tých najtmavších či najsvetlejších scénach, takže zaistí optimálny jas, kontrast aj špičkový farebný výkon za každej situácie.

K dokonalosti obrazu monitora Asus VG279QM prispieva podpora HDR10, ktorá spĺňa certifikáciu DisplayHDR 400.

Patentovaná technológia Fast IPS umožňuje 4x rýchlejšie prepínanie prvkov tekutých kryštálov displeja ako bežné panely IPS, čím sa zlepšuje jeho odozva. S technológiou ELMB Sync a časom odozvy 1 ms je takmer vylúčené rozmazanie pohybu, takže sa môžete tešiť na fantastické zážitky zo sledovania filmov, seriálov a dokumentov či z hrania graficky náročných hier. Tento displej tiež poskytuje dych vyrážajúce vizuály aj vďaka statickému kontrastnému pomeru 1.000:1, ktorý vyjadruje rozdiel medzi zobrazením tej najtmavšej čiernej a najjasnejšej bielej. Až 178 stupňov široké pozorovacie uhly potom garantujú minimálne skreslenie a posun farieb aj pri sledovaní vo viacerých ľuďoch.

Patentovaná technológia Fast IPS umožňuje 4x rýchlejšie prepínanie prvkov tekutých kryštálov displeja ako bežné panely IPS.

Funkcia Dynamic Shadow Boost potom ešte viac zvýši bohatosť tmavej plochy displeja bez preexponovania jasnejších oblastí, kedy vám poskytne jednoduché nastavenie odtieňa – čierna bude menej alebo viac čierna. To oceníte najmä pri tmavých akčných sekvenciách, kedy vyniknú aj tie najmenšie detaily, a vy sa tak nestratíte v temnote danej scény. Dynamic Shadow Boost vám teda pomôže s lokalizáciu nepriateľov skrytých v tmavých oblastiach mapy, takže vám už nič nebude stáť v ceste za víťazstvom.

Monitor Asus VG279QM je vybavený funkciou Dynamic Shadow Boost pre väčšiu bohatosť tmavej plochy displeja bez preexponovania jasnejších oblastí - čierna bude menej alebo viac čierna.

Ochrana zraku

Monitor je vybavený hneď niekoľkými technológiami pre ochranu zraku, ako je Flicker-Free alebo Ultra-Low Blue Light. Vďaka technológii ComfyView, ktorá bráni odrazom, predchádza monitor namáhaniu očí. Ďalej prináša jasnejšie farby, ktoré ďalej zvyšujú kvalitu a prirodzenosť obrazu. Technológia Ultra-Low Blue Light obmedzí emisie modrého svetla z obrazovky až o desiatky % pre maximálnu ochranu vášho zraku. K dispozícii sú 4 rôzne nastavenia filtra, ktoré riadia množstvo redukcie modrého svetla.

Technológia Asus Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) a GameFast Input umožnia znížiť dobu odozvy až na 1 ms (MPRT), čo eliminuje nepríjemné trhanie aj výskyt takzvaných duchov, čím zaručí ostré herné vizualizácie s vysokou obnovovacou frekvenciou až 170 Hz. Flicker-free alebo tiež Flickerless znižuje úroveň blikania LCD monitorov s LED podsvietením, ktoré pri dlhšom sledovaní namáha a unavuje vaše oči. Monitor tak jednoducho stará o váš zrak v každom ohľade, čím pomáha chrániť vaše zdravie.

Technológia Asus Extreme Low Motion Blur Sync umožní znížiť dobu odozvy až na 1 ms (MPRT), čo eliminuje nepríjemné trhanie aj výskyt takzvaných duchov

G-Sync

Získajte náskok pred ostatnými hráčmi a objavte perfektné splynutie grafickej karty a herného monitoru pomocou intuitívnej technológie G-Sync. Úlohou tejto inovácie je zamedzenie trhania obrazu pri hraní hier, a to vďaka lepšej komunikácii medzi grafickým procesorom karty a monitorom. Zabudnite tak na rušivú latenciu obrazu, kvôli ktorej si nemôžete hru poriadne užiť. Tieto technológie totiž dynamicky prispôsobujú obnovovaciu frekvenciu displeja, takže si poradia aj s nepravidelným načítaním dát na GPU pri vykresľovaní zložitého herného obsahu.

Monitor stále zobrazuje aktuálne prijímaný obraz, kým sa do vyrovnávacej pamäte rámčeka grafickej karty nepredloží nová snímka, a potom sa okamžite zaháji prenos nového obrazu. Prechody medzi rôznymi sanačnými frekvenciami sú pre užívateľov plynulé a nezistiteľné. Mechanizmus synchronizácie udržiava video rozhranie na stanovenom kmitočte pixelov, ale dynamicky upravuje interval vertikálneho zatemnenia. Jednotlivé snímky tak vidíte bez oneskorenia a s virtuálnou synchronizáciou. Monitor Asus VG279QM vás prevedie pri vašich herných dobrodružstvách, či už budete na bojovom poli či na najznámejších štadiónoch sveta.

Perfektní splynutí grafické karty a herního monitoru ASUS VG279QM zajistí intuitivní technologie G-Sync, která slouží pro zamezení trhání obrazu.

Funkcie a režimy pre hráčov

Monitor Asus VG279QM má širokú výbavu technológií a funkcií pre náruživých hráčov. Integrovaná klávesová skratka GamePlus ponúka vylepšenia v hre, ktorá im umožňuje precvičovať a zlepšovať ich herné zručnosti. Technológia ASUS GameVisual má celkom 7 prednastavených režimov zobrazenia (Kino, Príroda, FPS, sRGB, Preteky, MOBA a RTS/RPG), ktoré optimalizujú vizuálne podanie pre rôzne typy obsahu. Táto jedinečná funkcia je ľahko prístupná pomocou klávesovej skratky alebo ponuky nastavení na obrazovke.

Nastavenie FPS zlepšuje viditeľnosť v tmavých scénach, takže ľahko rozpoznáte svojich nepriateľov aj v tieňoch. Režim sRGB je ideálny pre online prezeranie fotografií a obrázkov a mód Krajina je zase vhodný pre prehliadanie panoramatických fotografií a videí, kedy zabezpestoj väčší rozsah jasu, ponúka viac možností plynulého prechodu kontrastu a upravuje sýtosť zelenej a modrej farby.

Monitor Asus VG279QM sa pýši technológiou ASUS GameVisual, ktorá má celkom 7 prednastavených režimov zobrazenia podľa daného obsahu.

Vďaka zníženiu vstupného oneskorenia je režim Preteky ideálny pre použitie v závodných hrách (Forza, Need for Speed, DiRT, Wreckfest, TrackMania či Rocket League), či už budete prechádzať zákruty v meste alebo priamo na okruhu. Pre sledovanie filmov máte k dispozícii mód Kino, ktorý zvyšuje kontrast a sýtosť farieb, čím umožňuje dosiahnuť žiarivejšieho a farebnejšieho obrazu. Nastavenie MOBA ocenia najmä hráči DotA 2 a League of Legends, pre ktoré je špeciálne určený. Zvýrazňuje farbu zostávajúcich životov vašich protivníkov, takže môžete okamžite reagovať a byť prvým, kto zničí ich hlavnú budovu.

Mód RTS/RPG zase zlepší sýtosť farieb, kontrast a ostrosť obrazu. Výsledkom je obraz s bohatšími a žiarivejšími farbami a maximálnymi detailmi pri hraní RPG hier, ako je napríklad World of Warcraft, Fable, Final Fantasy, The Witcher, The Elder Scrolls, Dark Souls alebo Baldur's Gate. Termín RTS potom označuje strategické hry, teda je tento režim vhodný aj pre hranie sérií, ako je Total War, Warcraft, Starcraft, Civilization, Age of Empires, Stronghold, Company of Heroes či Command & Conquer.

Hlavné prednosti

 • Monitor Asus VG279QM je vhodný pre všetkých herných, kinematografických i športových nadšencov
 • Skvele sa hodí pre hranie hier alebo pre sledovanie filmov, seriálov, dokumentov a športových prenosov
 • Matný 27" displej s IPS panelom vám sprostredkuje obraz vo Full HD rozlíšení
 • Pýši sa maximálnym jasom až 500 nitov a báječnou 280Hz obnovovacou frekvenciou
 • Pokrytie 90 % sRGB znamená výrazne sýtejšie farby za každej situácie
 • 95% farebný gamut DCI-P3 je vhodný na snímanie a premietanie digitálneho videa
 • ELMB Sync a GameFast Input umožní znížiť dobu odozvy až na 1 ms (MPRT)
 • Technológia ELMB Sync a G-Sync zamedzí trhaniu obrazu pri hraní hier
 • Ultra-Low Blue Lightr obmedzí emisie modrého svetla z obrazovky pre ochranu vášho zraku
 • Flickerless eliminuje blikanie, takže pri dlhšom sledovaní monitor neunavuje vaše oči
 • Skvelý obraz bez rušivých odrazov svetla na monitore vďaka technológii ComfyView
 • K dokonalosti obrazu prispieva podpora HDR10, ktorá zaistí optimálny jas a kontrast v každej scéne
 • Dynamic Shadow Boost zvyšuje bohatosť tmavej plochy displeja vďaka lepšiemu podaniu čiernej
 • Technológia ASUS GameVisual má celkom 7 prednastavených režimov zobrazenia podľa obsahu
 • K dispozícii máte režim Kino, Príroda, FPS, sRGB, Preteky, MOBA a RTS/RPG
 • Grafické výstupy DP 1.2 a HDMI 2.0 podporujú širokú škálu multimediálnych zariadení
 • Monitor ľahko uchytíte na stenu alebo na kĺbový držiak pomocou držiaka VESA (100 x 100 mm)
 • Vďaka ergonomicky navrhnutému stojanu poskytuje monitor nastavenie naklopenia, natočenia a výšky

Špecifikácie

 • Značka: Asus
 • Rad: TUF Gaming
 • Model: VG279QM
 • PN: 90LM05H0-B01370
 • Určenie: herný monitor

Pozorovacie vlastnosti

 • Povrch displeja: matný
 • Technológia podsvietenia: W-LED
 • Model panela: AU Optronic M270HAN03.0
 • Technológia panelu: AHVA IPS
 • Uhlopriečka displeja: 27"
 • Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 px
 • Rozstup pixelov: 0,311 mm
 • Jemnosť: 81 PPI
 • Variabilná obnovovacia frekvencia: Áno
 • Minimálna obnovovacia frekvencia: 48 Hz
 • Natívna obnovovacia frekvencia: 280 Hz
 • Doba odozvy s ELMB Sync: 1 ms (MPRT)
 • Minimálna jas: 400 cd/m²
 • Maximálny jas: 500 cd/m²
 • Sýtosť farieb: 99 % sRGB / DCI-P3 95%
 • Statický kontrast: 1 000 : 1
 • Pomer strán: 16 : 9
 • Pozorovací uhol horizontálny: 178 °
 • Pozorovací uhol vertikálny: 178 °
 • Vysoký dynamický rozsah: HDR10
 • Certifikácia HDR: DisplayHDR 400
 • Režimy Multi-HDR: Ano
 • Podpora GameFast Input: Áno
 • Podpora Asus ELMB Sync: Áno
 • Podpora G-Sync: Áno
 • Flicker-Free: Áno
 • Redukcia emisií modrého svetla: Asus Ultra-Low Blue Light
 • Podpora Dynamic Shadow Boost: Áno
 • Podpora Asus GameVisual: Áno
 • Režimy GameVisual: Kino, Príroda, FPS, sRGB, Preteky, MOBA, RTS/RPG
 • Regulácia technológie Overdrive: Trace Free
 • Management funkcií: Asus DisplayWidget Lite, ROG GameVisual

Audio

 • Integrované reproduktory: Áno
 • Počet a výkon reproduktorov: 2x 2W RMS

Konektivita

 • Grafické výstupy: 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.2
 • Audio rozhranie: 1x 3,5mm Audio Jack

Prevádzkové informácie

 • Zdroj napájania: interný
 • Vstup: 100 až 240 V
 • Výstup: 12 V / 2 A
 • Priemerná spotreba energie: 75 W
 • Spotreba v úspornom režime: 26 W
 • Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 W

Uchytenie a polohovateľnosť

 • Typ uchytenia: VESA
 • Rozmery VESA: 100 x 100 mm
 • Otočný čap / pivot: Áno
 • Nastaviteľná výška stojana: Áno
 • Výškové nastavenie: 0 až 130 mm
 • Natočenie: (+90 až -90°
 • Otočenie: +90 až -90°
 • Naklopenie: +33 až -5°

Fyzické vlastnosti

 • Bezpečnostný zámok: Kensington Lock
 • Farba: čierna
 • Hmotnosť bez stojana: 3,5 kg
 • Rozmery bez stojana (Š x V x H)): 61,94 x 36,26 x 5,05 cm
 • Hmotnosť so stojanom: 5,6 kg
 • Rozmery so stojanom (Š x V x H): 61,94 x 37,67 x 21,13 cm
 • Hmotnosť balenia: 8,5 kg
 • Rozmery balenia (Š x V x H): 70 x 45,8 x 19 cm

Obsah balenia

 1. 1x monitor Asus VG279QM
 2. 1x HDMI kábel
 3. 1x DisplayPort kábel
 4. 1x napájací kábel + adaptér
 5. 1x užívateľský manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Monitory
Záruka: 1116 dní
Hmotnosť: 8.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: