Klietka pre vtáky NOTA 76,5 x 57 x 161,5 cm

  • Ideálne pre kanáriky, exotické a iné malé vtáky
  • Vyrobené z drôtenej siete, s kovovou strechou.
  • Vyberateľná tácka pre ľahké čistenie
  • Vybavený príslušenstvom a kolesami
  • Systém šetriace miesto, znížený objem balíka
Dostupnosť Centrálny sklad (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: F56115423
152,80 €
Klietka pre vtáky NOTA 76,5 x 57 x 161,5 cm
32006 klietka pre vtaky nota 76 5 x 57 x 161 5 cm
Akcia

Vtáčia klietka Nota a voliéra so strechou od firmy Ferplast je ideálnym domovom pre vaše lietajúce zvieratká, ako sú napríklad kanáriky, iné drobné vtáky alebo prípadne exotické vtáky s rozmermi 76,5 x 57 x 161,5 cm.

Veľký vnútorný priestor pre viacerých príslušníkov

Ak nechcete, aby vaše zvieratko bolo v klietke samé môžete mu zakúpiť aj kamaráta. Nemusíte sa obávať, že sa budú tlačiť a budú mať málo miesta. Klietka Nota poskytuje miesto aj pre viaceré lietajúce zvieratká, ktoré zabezpečuje veľký vnútorný priestor.

Kolieska pre jednoduchú manipuláciu

Klietka je vybavená kolieskami na spodku klietky pre ľahkú , bez problémovú a jednoduchú manipuláciu. Presuňte klietku rýchlo a jednoducho vtedy, keď potrebujete a na miesto, ktoré chcete.

Extra Hlboká spodná nádoba

Pri klietkach s malou spodnou nádobou nastáva veľký problém. A tým je vysýpanie veľkého množstva nečistôt smerom von z klietky. Hlboká spodná nádoba zmenšuje znečistenie v okolí klietky.

Veľké predné dvierka

Veľké otvárateľné dvierka na prednej strane klietky uľahčujú prístup ku vášmu lietajúcemu zvieratku, ak ho potrebujete chytiť. Rovnako vám pomôžu pri čistení klietky, vďaka čomu bude čistenie rýchlejšie a jednoduchšie.

Odolné plastové stĺpiky a základňa

Kvalitnú Nota klietku len tak malý obyvatelia nezničia. Je zložená z odolných plastových stĺpikov a základne. Okrem toho je zložená aj z glazovanej drôtenej mreže, ktorá taktiež zabráni tomu, aby vtáky ušli. Na vrchu klietky sa nachádza kovová strecha.

Súčasťou klietky je aj 5 bidielok

Samozrejmosťou je, že klietku pre vašich lietajúcich domácich miláčikov je potrebné zútulniť, aby nepôsobila prázdno a vaše zvieratá sa v nej cítili príjemne ako doma. Bidielka im zabezpečia potrebný komfort a zábavu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky pre vtáky
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 12.72 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: