Filtračná jednotka Quell pultová

Pultová filtračná jednotka pre napojenie na vodovodný kohútik. Disruptory™ – jedinečná filtračná technológia, ktorá odstráni nečistoty a ponechá potrebné minerály. Filtrácia aktívnym uhlím, dezinfekcia antimikrobiálnym striebrom. Vrátane príslušenstva.
Dostupnosť Centrálny sklad (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: 120500
231,09 €
Filtračná jednotka Quell pultová

Doprajte si priamo u vás v domácnosti, v podniku alebo v zamestnaní pitnú vodu, ktorá chutí oveľa lepšie, pretože je lepšia.

Elegantný a moderný dizajn pultovej filtračnej jednotky Quell sa hodí do každej kuchyne. Zariadenie možno ľahko pripojiť k väčšine vodovodných kohútikov, takže si môžete okamžite vychutnať čistú vodu so skvelou chuťou.

Pri inštalácii filtračnej jednotky nie je nutné vŕtanie. Súčasťou balenia je všetko, čo potrebujete k inštalácii. Zariadenie s výškou 32 cm a šírkou 21 cm bezpečne sedí na protišmykovej podložke a je vybavené vlastným chrómovým kohútikom.

Dvojstupňová filtrácia

Táto filtračná jednotka je vybavená kombináciou dvoch filtrov: uhlíkový blok (CarbonBlock) a Disruptor™, ktorý zaisťuje prakticky dokonalú filtráciu vody. Filtračné jednotky Quell odstraňujú z vody všetky nežiaduce kontaminanty, ako sú baktérie, parazity, vírusy, mikroorganizmy, ťažké kovy, chlór, zvyšky liečiv, mikroplastu a mnoho ďalšieho. Filtrácia odstraňuje pachy a zlepšuje chuť vody. Súčasne však neodstraňuje minerály, ktoré sú dôležitou súčasťou pitnej vody. Proces filtrácie vody nevyžaduje vysoký tlak, elektrinu ani chemikálie a do vody ani nič nepridáva.

Pultová fitračná stanica Quell pri kuchynskom dreze

Jedinečný Disruptor

Disruptor™ – jedinečná filtračná technológia, ktorá nie je priamo porovnateľná so žiadnou inou filtračnou technológiou. Odstraňuje z vody viac nečistôt než akýkoľvek iný mechanický filter, pričom do vody nič nepridáva a ponecháva v nej potrebné minerály.

Filtračné technológia Disruptor™ je jednou z najúčinnejších technológií dostupných na súčasnom trhu. Vďaka princípu elektroadsorpcie nielen zadržiava, ale aj likviduje organické kontaminanty. Donedávna bol Disruptor používaný výhradne organizáciou NASA.

Pôvod v NASA

Voda sa stáva na Zemi stále vzácnejším tovarom, ale vo vesmíre bola vždy „neoceniteľná“. Hoci voda vo vesmíre má svoju cenu a je naozaj vysoká – jediný galón vody vložený na obežnú dráhu Zeme stojí viac ako 83 000 $.

Filtrácia na aktívnom uhlí

Aktívne uhlie sa osvedčilo ako účinné riešenie pre odstránenie pachuti, zápachu, chlóru, pesticídov a niektorých ďalších kontaminantov. Jedná sa o jednu z najčastejšie používaných technológií pre úpravu pitnej vody.

Aktívne uhlie je čierny prášok alebo granuly vyrobené z rašeliny, dreva, uhlia, škrupiniek atď. Uhlie sa stane „aktívnym“ vďaka spracovaniu pri veľmi vysokých teplotách, ktoré menia jeho štruktúru, pórovitosť a zväčšuje povrch. Je to veľká plocha, ktorá je dôležitým faktorom, pretože poskytuje viac priestoru pre adsorpciu (väzbu) kontaminantov z filtrovanej vody. Relatívne nízke náklady a široká dostupnosť robí z aktívneho uhlia vynikajúce médium vhodné pre širokú škálu aplikácií.

Upozornenie

Systém môže filtrovať vodu iba v rozsahu 4 - 38 °C. Nepoužívajte horúcu vodu!

Hlavné prednosti

 • Dvojstupňová filtrácia (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje viac nečistôt než akýkoľvek iný filter bez potreby elektriny
 • Dezinfekcia antimikrobiálnym striebrom
 • Jednoduchá inštalácia na väčšinu vodovodných kohútikov
 • Montážne príslušenstvo v balení
 • Rýchla a bezstratová filtrácia
 • Jednoduchá a rýchla výmena filtračných patrón
 • Možnosť kombinácie filtračných patrón PP sediment, CarbonBlock, Disruptor™
 • 100 % recyklovateľné (bez filtrov)

Špecifikácie

 • Prietok: 2,5 l / min
 • Kapacita filtračnej patróny: 3 000 l (kvalita vody môže ovplyvniť kapacitu)
 • Životnosť filtračných vložiek: 6 mesiacov
 • Optimálny tlak vody: 100 - 400 kPa
 • Farba: biela

Dodatočné parametre

Kategória: No category
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: