Filtračná jednotka Quell poddrezová

Poddřezová filtračná jednotka, napojenie na vodovodný kohútik, ukryté pod drezom, s minimálnymi nárokmi na priestor, dvojstupňová filtrácia. Súčasťou je chrómovaný kohútik.
Dostupnosť Centrálny sklad (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: 120501
282,33 €
Filtračná jednotka Quell poddrezová

Čistý, kompaktný dizajn a malé rozmery poddrezovej filtračnej jednotky Quell zaisťujú pohodlné riešenie filtrácie s minimálnymi nárokmi na priestor. Obsahuje tiež chrómovaný kohútik, ktorý sa dobre hodí do každej kuchyne.

Umiestnite filtračnú časť pod umývadlo a zachovajte tak ráz svojej kuchynskej linky. Balenie obsahuje všetky potrebné súčasti pre inštaláciu zariadenia vrátane cestného ventilu.

Dvojstupňové filtračné zariadenieaQuell s technológiou Disruptor™ odstraňujú oveľa viac nečistôt než iné filtre. Voda z filtračnej jednotky Quell chutí lepšie, pretože je lepšia. Oveľa lepšia.

Dvojstupňová filtrácia

Táto filtračná jednotka je vybavená kombináciou dvoch filtrov: uhlíkový blok (CarbonBlock) a Disruptor™, ktorý zaisťuje prakticky dokonalú filtráciu vody. Filtračné jednotky Quell odstraňujú z vody všetky nežiaduce kontaminanty, ako sú baktérie, parazity, vírusy, mikroorganizmy, ťažké kovy, chlór, zvyšky liečiv, mikroplastu a mnoho ďalšieho. Filtrácia odstraňuje pachy a zlepšuje chuť vody. Súčasne však neodstraňuje minerály, ktoré sú dôležitou súčasťou pitnej vody. Proces filtrácie vody nevyžaduje vysoký tlak, elektrinu ani chemikálie a do vody ani nič nepridáva.

Jedinečný Disruptor

Disruptor™ – jedinečná filtračná technológia, ktorá nie je priamo porovnateľná so žiadnou inou filtračnou technológiou. Odstraňuje z vody viac nečistôt než akýkoľvek iný mechanický filter, pričom do vody nič nepridáva a ponecháva v nej potrebné minerály.

Filtračná technológia Disruptor™ je jednou z najúčinnejších technológií dostupných na súčasnom trhu. Vďaka princípu elektroadsorpcie nielen zadržiava, ale aj likviduje organické kontaminanty. Donedávna bol Disruptor používaný výhradne organizáciou NASA.

Pôvod v NASA

Voda sa stáva na Zemi stále vzácnejším tovarom, ale vo vesmíre bola vždy„neoceniteľná“. Hoci voda vo vesmíre má svoju cenu a je naozaj vysoká – jediný galón vody vložený na obežnú dráhu Zeme stojí viac ako 83 000 $.

Filtrácia na aktívnom uhlí

Aktívne uhlie sa osvedčilo ako účinné riešenie pre odstránenie pachuti, zápachu, chlóru, pesticídov a niektorých ďalších kontaminantov. Jedná sa o jednu z najčastejšie používaných technológií pre úpravu pitnej vody.

Aktívne uhlie je čierny prášok alebo granuly vyrobené z rašeliny, dreva, uhlia, škrupiniek atď. Uhlie sa stane „aktívnym“ vďaka spracovaniu pri veľmi vysokých teplotách, ktoré menia jeho štruktúru, pórovitosť a zväčšuje povrch. Je to veľká plocha, ktorá je dôležitým faktorom, pretože poskytuje viac priestoru pre adsorpciu (väzbu) kontaminantov z filtrovanej vody. Relatívne nízke náklady a široká dostupnosť robí z aktívneho uhlia vynikajúce médium vhodné pre širokú škálu aplikácií.

Upozornenie

Systém môže filtrovať vodu iba v rozsahu 4 - 38 °C. Nepoužívajte horúcu vodu!

Hlavné prednosti

 • Dvojstupňová filtrácia (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje viac nečistôt než akýkoľvek iný filter bez potreby elektriny
 • Dezinfekcia antimikrobiálnym striebrom
 • Súčasťou balenia je chrómový kohútik
 • Montážne príslušenstvo v balení
 • Rýchla a bezstratová filtrácia
 • Jednoduchá a rýchla výmena filtračných patrón
 • Možnosť kombinácie filtračných patrón PP sediment, CarbonBlock, Disruptor™.
 • 100 % recyklovateľné (bez filtrov)

Špecifikácie

 • Prietok: 2,5 l / min
 • Kapacita filtračnej patróny: 3 000 l (kvalita vody môže ovplyvniť kapacitu)
 • Životnosť filtračných patrón: 6 mesiacov
 • Optimálny tlak vody: 100 - 400 kPa

Dodatočné parametre

Kategória: No category
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: