Ferplast klietka Criceti 11 57,5 x 31 x 23 cm

Klietka Criceti Ferplast 11 poskytuje pohodlný a bezpečný domov pre vášho malého priateľa. S praktickým dizajnom a dostatkom priestoru je ideálna pre malé hlodavce.

Dostupnosť Centrálny sklad (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Kód: F57011411
27,45 €
Ferplast klietka Criceti 11 57,5 x 31 x 23 cm
ferplast klietka pre skrecky criceti 11 biela default
Akcia TOP produkt

Klietka Criceti Ferplast 11 je skvelým domovom pre vášho malého hlodavca, ktorý si zaslúži len to najlepšie. Táto klietka je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť vašeho škrečka, aby mu poskytla ideálne prostredie pre šťastný a aktívny život.

S praktickým a preskúmaným dizajnom poskytuje klietka dostatok priestoru pre vášho domáceho miláčika. Vybavená je všetkým potrebným vybavením, vrátane jedálneho miska, kolieska na beh a ďalších prvkov, ktoré prispievajú k pohodlnému prostrediu pre vášho Cricetiho.

Kvalitné materiály a pevná konštrukcia zabezpečujú dlhú životnosť klietky. Bezpečnostné uzávery a precízne spracovanie zabezpečujú, že váš Criceti je vždy v bezpečí. Transparentné steny klietky umožňujú neustálu interakciu s vaším malým priateľom, zatiaľ čo prístupný otvor uľahčuje manipuláciu s klietkou.

Okrem toho je klietka Criceti Ferplast 11 navrhnutá tak, aby bola jednoduchá na čistenie a údržbu. To vám umožní udržiavať čistotu a hygienu pre vášho hlodavce bez veľkého úsilia.

Dajte svojmu škrečkovi najlepší domov s klietkou Criceti Ferplast 11 a pozorujte, ako si váš malý priateľ užíva šťastný a pohodlný život v jeho novom prostredí.

 

Rozmer: 57,5 x 31 x 23 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky pre hlodavce
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: