Baseus Tool Invisible Phone Holder Ring čierna (SUYB-0A)

Tento vysokokvalitný stojan je vyrobený z odolnej zliatiny zinku, čo z neho robí trvanlivejšiu alternatívu k plastovým variantám. Zaisťuje pevné a stabilné uchytenie na akomkoľvek rovnom povrchu. Vďaka možnosti rotácie o 360 stupňov a sklopenia o 180 stupňov ponúka flexibilné pozorovacie uhly a jednoduché zavesenie telefónu na prst. S hrúbkou len 2,1 mm je tento štíhly a prenosný prsteňový držiak ideálny na cestovanie.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: DSUYB-0A
5,80 €
Baseus Tool Invisible Phone Holder Ring čierna (SUYB-0A)
Baseus Tool Invisible Phone Holder Ring čierna (SUYB-0A)
Akcia TOP produkt

Materiál z prémiovej kovovej zliatiny

  • Vysokokvalitná zliatina zinku: Oproti plastovým držiakom ponúka tento prsteňový stojan na ruku výrazne dlhšiu životnosť a odolnosť.

Extrémne silné lepidlo značky 3M

  • Spoľahlivé uchytenie: Použité lepidlá na montáž telefónu sú dostatočne silné, aby bezpečne držali na vašom zariadení alebo iných rovných povrchoch. Zaručuje pevné a stabilné držanie telefónu.

Otáčanie o 360 stupňov

  • Nastaviteľný uhol pohľadu: Umožňuje 360-stupňovú rotáciu, vďaka čomu je tento praktický držiak prsta pohodlný na používanie a umožňuje vám zvoliť si preferovaný uhol pohľadu.

Sklopný o 180 stupňov

  • Flipový dizajn prstenca: Uľahčuje zavesenie telefónu na jeden prst vďaka 180-stupňovému sklopnému dizajnu.

Štíhly a prenosný

  • Tenký dizajn: S hrúbkou iba 2,1 mm poskytuje pohodlnú veľkosť pre vaše prsty a zaručuje jednoduché zasunutie do vrecka alebo pohodlné cestovanie.

Poznámky:

  1. Čakacia doba po inštalácii: Prosím, počkajte aspoň 1 hodinu po inštalácii, než začnete tento držiak na telefón používať.
  2. Nekompatibilita s krytmi z kremíka: Tento držiak na prsteň pre telefón nie je kompatibilný s krytmi telefónu vyrobenými zo silikónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k mobilom
Hmotnosť: 0.035 kg
Rozmery balenia: 10x2x14
Doba dodania: 2
Barva: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: