Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

Kompletný šípkový set Winmau, terč, skrinka, 2 sety šípok

Kód: 11970
Neohodnotené
Značka: Winmau
€98,64
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny šípkový set Winmau, terč, čierny kabinet, 2 sety šípok Čierny MDF kabinet. Sisalový terč Diamond, priemer 45 cm2 sety šípok. Farba: čierna. Winmau Diamond patrí medzi profesionálne sisalové terče. Tvrdý materiál zabezpečuje dlhú životnosť. Drevený kabinet, vo vnútri miesto na písanie bodov kriedou. Na terči naostrené hrany segmentových drôtov znižujú počet odrazených šípok. Kabinet je vo vnútri čierny. Terč Diamond je kvalitný sisalový terč s plochým profilom drôtu. Vďaka až o 50% tenším drôtom ponúka lepšiu možnosť presnejšie skórovať bez obavy, že sa šípka odrazí. Tenší drôt samozrejme znamená aj väčší priestor na hody do double a triple sektorov terča. Terč je vyrobený z prvotriedneho afrického sisalu. Sisalový terč je vyrobený zo štetín rastliny agávy sisalana, rastliny rastúce v Mexiku a Afrike, používané na výrobu lán a povrazov. Dlhé tenké vlákna tejto rastliny sa stočia do tzv. koláčov (biscuits), pokladajú sa do oválnej formy a zlisujú sa. Súčasťou balenia je držiak terča na stenu. Priemer: 45cm, výrobca: Winmau
Návod na použitie:
Nedodržanie môže viesť k strate záruky!
- nenechať vystavené na priamom slnečnom svetle a zavesené nad radiátor! (terč sa vysuší)!
- terč musí byť chránený pred vysokou vlhkosťou, inak vlákna napučia!
- do terča sa môže hádzať len so správne nabrúsenými hrotmi šípok, tupé alebo zahnuté hroty poškodia a vytiahnu vlákna!
- terč z dôvodu jednotného zaťaženia hodov je potrebné otáčať, z 10-tich čiernych segmentov doľava alebo doprava. Dôležité je to, aby horný segment bol vždy čierny, a nad to potiahneme číslicu 20! Takto je terč znova použiteľný, a rovnomerne sa budú opotrebovávať všetky segmenty.
- v prípade ak terč neotáčate v krátkej dobe sa môže stať, že niektoré segmenty sa zničia z dôsledku nadmerného hádzania šípok!

Dodatočné parametre

Kategória: Terče sisalové
Hmotnosť: 13 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: