Tepelný žiarič Landmann plynový LANDMANN 12016ST (nerez)

Kód: 60024310
229,40 €
Centrálny sklad (3 ks)
Môžeme doručiť do:
10.10.2022
Vonkajší tepelný žiarič LANDMANN 12016ST v atraktívnom nerezovom prevedení. Osadený horákom Smart-Tech s výkonom 11 kw, stačí jednoducho napojiť na 10 kg PB fľašu. Mechanické PIEZO zapaľovanie, kolieska pre ľahkú manipuláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajší tepelný žiarič LANDMANN 12016ST v atraktívnom nerezovom prevedení je vhodný pre rýchly zdroj tepla vo vonkajších alebo dobre vetraných priestoroch. Žiarič je určený predovšetkým pre vonkajšie spoločenské akcie, pre sálanie tepla v otvorených záhradných altánoch, záhradkách reštaurácií, pergol, apod.

Tepelný žiarič je osadený horákom Smart-Tech s výkonom 11 kw - vďaka technológii Smart-Tech je výkon porovnateľný s horákmi s výkonom 14 kW, avšak pri nižšej spotrebe plynu až o 30%. Vďaka tejto technológii sú navyše docielené nižšie emisie CO2 až o 30% oproti štandardným horákom!

Žiarič je vyrobený z kvalitného materiálu (nerezová oceľ, hliník). Pre bezpečnú a ľahkú manipuláciu je tepelný žiarič vybavený kolieskami. Plynový žiarič je dodávaný vrátane príslušenstva, teda vr. pripojovacie hadice a redukčného ventilu.

Ohrievač stačí jednoducho napojiť na 10 kg PB fľašu, ktorú uschováte v stojane piecky (alternatívne možno použiť aj 5 kg PB fľašu, ale je potrebné ju podložiť nehorľavým materiálom, kvôli dĺžke spojovacej hadice). Žiarič je vybavený mechanickým PIEZO zapaľovaním (elektrická iskra). Kvôli bezpečnosti je piecka istená poistným ventilom, ktorý zastaví prívod plynu pri prevrhnutí ohrievača.

Okolo žiariča (nad ním aj do strán) musí byť z bezpečnostných dôvodov priestor minimálne jedného metra od horľavých materiálov.

Špecifikácia:


Regulovateľný výkon: 5 - 11 kW
Horák Smart-Tech: výkon porovnateľný s bežným 14 kW horákom pri nižšej spotrebe plynu až o 30%
Nižšie emisie CO2 o 30% oproti štandardným horákom
Veľkosť reflektora: 76 cm
Výška: 215 cm
Zdroj energie: PB fľašu 10 kg
Spotreba plynu: 786 g / h (pri maximálnom výkone)
Bezpečnostný ventil (pre prípad pádu ohrievača)
CE certifikácia
Rozmery balenia: 73 x 46 x 53 cm
Hmotnosť: 14,3 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrievače
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 14.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.