Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

Patch kábel optický simplex LC-LC 09/125 7 m SM

Kód: 5098822
5,70 € –26 %
Patch kábel optický simplex LC-LC 09/125 7 m SM
5,70 € –26 % 4,20 €
Nedostupné
Položka bola vypredaná…
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 7 m simplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC-LC.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 7 m simplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC-LC.

Jednovidové optické vlákno (zkratka SM, anglicky single mode) je druh optického vlákna, který je používán pro přenos dat na větší vzdálenosti (mezi městy, státy, kontinenty). Obecně našla optická vlákna uplatnění v telekomunikacích a pro vysokorychlostní přenosy v Internetu. Na kratší vzdálenosti se používají levnější vícevidová nebo gradientní optická vlákna.

Specifikace:


Propojovací kabel: simplex
Konektor: LC-LC
Typ kabelu: 09 / 125
Délka: 7 m
Typ optického kabelu: SM
Typ broušení: UPC

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.