Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

Patch kábel optický duplex ST-ST 62,5/125 3m MM

Kód: 509929
9,36 € –13 %
Patch kábel optický duplex ST-ST 62,5/125 3m MM
9,36 € –13 % 8,06 €
Nedostupné
Položka bola vypredaná…
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre pripájanie kamerových systémov, priemyselných televíziou apod. Technické parametre patchcord: duplexná konektor: ST-ST typ kábla: 62.5/125 dĺžka: 3m

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.