Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

Patch kábel optický duplex LC-LC 50/125 MM, OM4, 2 m

Kód: 50991811
11,34 € –5 %
Patch kábel optický duplex LC-LC 50/125 MM, OM4, 2 m
11,34 € –5 % 10,75 €
Nedostupné
Položka bola vypredaná…
Optický Patch kábel MM je určený na prepojenie aktívnych zariadení ako sú HUB, media konvertor, pracovné stanice s pasívnymi zariadeniami. Medzi pasívne zariadenia patrí napríklad optický rozvádzač alebo optická vaňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický Patch kábel MM je určený na prepojenie aktívnych zariadení ako sú HUB, media konvertor, pracovné stanice s pasívnymi zariadeniami. Medzi pasívne zariadenia patrí napríklad optický rozvádzač alebo optická vaňa. Balenie obsahuje 2 m duplexného kábla typu 50 / 125 s konektory LC.

MM je viacvidové optické vlákno, ktoré je najčastejšie používané pre komunikáciu na krátke vzdialenosti, ako napríklad vo vnútri budovy alebo areálu. Rýchlosť prenosu u viacvidových liniek sa pohybuje okolo 10 Mbit / s až 10 Gbit / s na vzdialenosti do 600 metrov, čo je viac než dostačujúce pre väčšinu priestorov.

Špecifikácie:

Prepojovací kábel: duplexný
Konektor: LC-LC
Typ kábla: 50 / 125
Dĺžka: 2 m
Typ optického kábla: Multimode OM4

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťové prvky
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.