Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

Objektív Samyang 135MM T2.2 VDSLR CANON

Kód: 840243
600,94 € –34 % 399,60 €
Nedostupné
Položka bola vypredaná…
Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC je výborný manuálny video teleobjektív pre fotoaparáty s full frame snímačom. Žiarivé farby robia z tohto objektívu najlepší nástroj pre portréty, nočné scenériu, fotografie prírody a žurnalistickej snímky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC je výborný manuálne video teleobjektív pre & nbsp; fotoaparáty s full frame snímačom. Žiarivé farby robia z tohto objektívu najlepší nástroj pre portréty, nočné scenériu, fotografie prírody a žurnalistickej snímky. Vďaka clonovým hodnotám značky"T" umožňuje objektív Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC jemnejšiu prácu s videom. Svetelnosť môžete zmeniť hladko a ticho pomocou odnímateľného clonového prstenca. Stupnica vzdialenosti a"T" hodnoty sú označené na oboch stranách objektívu pre ľahšiu manipuláciu.

Konštrukcia tohto objektívu sa skladá z 11 členov v 7 skupinách zahŕňajúce 1 sklo s extra nízkym rozptylom svetla (ED) s cieľom ponúknuť najvyššie možné rozlíšenie. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) je použitá k optimalizácii prieniku svetla a zníženie nežiaducich zábleskov a tieňov. Vďaka tejto optickej konštrukcii disponuje minimálna zaostrovacia vzdialenosťou 0,8m k zachyteniu subjektov vo veľmi blízkej vzdialenosti. & nbsp; Konštrukcia plávajúcich optických členov zaisťuje toľko svetla, koľko je možné, a zvyšuje rozlíšenie tým, že znižuje skreslenie a sférickú aberáciu.

VLASTNOSTI:

Manuálne teleobjektív

Tento teleobjektív umožňuje urobiť snímky aj veľmi vzdialených objektov.

Svetelnosť T2.2
Svetelnosť T2.2 vytvára fantastické zábery s malou hĺbkou ostrosti. Hladké ostrenie korunového prstenca umožňuje presné nastavenie.

Extra nízky rozptyl svetla (ED)
Extra nízky rozptyl svetla účinne znižuje chromatickú aberáciu k zabezpečenie vynikajúcej obrazovej kvality.

Odnímateľná slnečná clona a clonový prstenec

Mäkké a ozubené prstence (clonový a ostriaci) sú optimalizované pre natáčanie videa tak, aby poskytli pohodlné a presné snímanie okolitého prostredie.

Technológia povrchovej úpravy Ultra Multi Coating (UMC)

Firma Samyang Optics využíva vlastnú technológiu povrchovej úpravy UMC k redukciu zábleskov a tieňov pre zachytenie jasných a sviežich farebných snímok.

9tich lamelová kruhová clona
9ti lamelová clona si udržuje takmer kruhový tvar aj v uzavretom stave a znázorňuje slnečný lúč rovnako žiarivo ako svetlo hviezd.

Konštrukcia plávajúcich optických členov

Konštrukcia zaisťujúci toľko svetla, koľko je potrebné na zníženie sférické aberácie a skreslenia, čo vedie k zvýšeniu rozlíšenia.

Video objektív VDSLR II

Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC je jedným z objektívov tvoriaci Samyang VDSLR Kit. Tieto objektívy vytvára rovnakú farbu obrazu a majú jednotnú polohu clony a ostriaceho prstenca s cieľom zaistiť maximálne pohodlie pri natáčaní.


objektív

Parametre:


Ohnisková vzdialenosť: 135 mm
Svetelnosť: 2,2
Konštrukcia objektívu: 11 členov v 7 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 80 cm
Dĺžka: 122,1 mm
Hmotnosť: 835 g
Počet lamiel clony: 9
Maximálna clona (T): 22
Typ bajonetu: Canon EF, EF-S
Ohnisko: pevné

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy MF s pevným ohniskom
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.