Dodacia doba sa môže predĺžiť kvôli nedostatku kuriérov a súčasnej COVID-19 situácií.

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 7.0 12 V, 7 A

Kód: 554508
136,49 € –15 % 115,82 €
Centrálny sklad (4 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2021
Nabíjačka CTEK MXS 7.0 pre autobatérie je vhodným modelom pre náročných hobby aj profi užívateľa. Kompaktná výkonná vodeodolná a automatická nabíjačka je vhodná pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích batérií vrátane AGM a GE

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjačka CTEK MXS 7.0 pre autobatérie je vhodným modelom pre náročné hobby aj profi užívateľa. Kompaktná výkonná vodeodolná a automatická nabíjačka je vhodná pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích batérií vrátane AGM a GEL v širokom rozmedzí kapacít.

Nabíjačka disponuje režimom náhradného zdroja a rekondície a rovnako ako predchádzajúci model Multi XS 7000 je veľmi spoľahlivá.

Vďaka patentovanej technológii, osmifázovému nabíjaciemu profilu a vyhladenie výstupného prúdu zaisťuje nabíjačka CTEK MXS 7.0 maximálne využitie potenciálu batérií.

Nabíjačka disponuje režimom Supply , čo je režim napájania, ktorý poskytuje energiu v čase medzi vybratím a opätovným pripojením akumulátora. Odpojením akumulátora od vozidla riskujete stratu všetkého nastavenia, vrátane kódov alarmu, multimediálneho systému a elektroniky, ktorá riadi výkon vozidla.

Zároveň je CTEK MXS 7.0 vybavená režimom RECOND . Jedná sa o program regenerácie, ktorý napravuje rovnomernosť hustoty elektrolytu, ktorého nerovnomerné rozvrstvenie sa objavuje v akumulátoroch, ktoré sú často vybíjané alebo sú po dlhšiu dobu mimo prevádzky. Stratifikácia elektrolytu má za následok, že akumulátor stratí veľkú časť svojej kapacity a zníži sa jeho životnosť. CTEK odporúča spustiť túto funkciu raz za rok, aby ste uchovali akumulátor v optimálnom stave. Iba u batérií s voľným elektrolytom. U batérií gél alebo AGM môže dôjsť k ich poškodeniu!

Medzi hlavné výhody nabíjačiek CTEK patrí:

BEZPEČNOSŤ

Nabíjačky CTEK neohrozujú ich užívateľa, citlivú elektroniku ani batériu. Sú vybavené ochranou proti iskreniu, prepólovaniu a skratu. Nepodporujú vývoj traskavých plynov a sú schválené pre vonkajšie používania.

JEDNODUCHOSŤ

Jednoduché pripojenie batérií a jednoduchá obsluha s využitím dodávaného príslušenstvo sú jednou z hlavných výhod nabíjačiek CTEK. Môžete mať stálu kontrolu o priebehu nabíjania a ľahko si voliť nabíjací mody.

FLEXIBILITA A ÚŽITKOVÁ HODNOTA

Nabíjačky CTEK sú vhodné pre všetky typy olovných akumulátorov. Vyhladením nabíjacieho prúdu a dômyselným nabíjacím profilom sú schopné oživiť hlboko vybité a čiastočne sulfatovaný akumulátory a dokážu predĺžiť ich životnosť. Nabíja dokonca aj pri poklese napätie v sieti až do 170 V.

Parametre:

Model nabíjačky: MXS 7.0
Číslo modelu: 1053
Vhodný pre nabíjanie 12V batérií kapacít: 14-150Ah
Vhodný pre udržiavanie 12V batérií kapacít: 14-225Ah
Maximálny nabíjací prúd: 7A
Izolácia (stupeň ochrany krytu nabíjačky): IP65-odolný proti striekajúcej vode
Záruka: 5 rokov
Menovité napájacie napätie: 220-240 VAC, 50-60 Hz
Nabíjacie napätie: NORMAL 14,4 V, AGM 14,7 V, RECOND 15,8 V, SUPPLY 13,6 V
Štartovacie napätie: 2,0 V
Odber prúdu zo siete: 1,2 A ef. (Pri plnom nabíjacom prúde)
Kapacita akumulátora: 14-150 Ah (pri udržiavacom dobíjaní až 225 Ah)
Vybíjanie spätným prúdom: & lt; 1 Ah/mesiac
Činiteľ zvlnenie: & lt; 4 %
Teplota prostredia:-20 ° C až +50 ° C (pri vysokých okolitých teplotách sa automaticky znižuje výstupný výkon)
Typ nabíjačky: plne automatizovaná 8mi kroková
Typy akumulátorov: všetky typy 12V olovených akumulátorov (s kvapalným elektrolytom, bezúdržbové MF, Ca/Ca, AGM a GEL)
Rozmery (dĺžka x šírka x výška): 191 x 89 x 48 mm
Hmotnosť: 0,8 kg

Vybíjanie spätným prúdom -je prúd, ktorý preteká pripojenou nabíjačkou, keď je odpojená od napájania. Nabíjačky CTEK majú veľmi malý spätný prúd.

Zvlnenie prúdu
-kvalita nabíjacieho napätia a prúdu je veľmi dôležitá. Vysoké zvlnenie prúdu spôsobuje zahrievanie akumulátora a urýchľuje starnutie kladných elektród. Veľké zvlnenie napätia môže tiež rušiť iné zariadenia pripojené k akumulátoru. Nabíjačky CTEK dodávajú napätie a prúd vysokej kvality, s nízkym zvlnením.

Dodatočné parametre

Kategória: Auto nabíjačky
Záruka: 1860 dní
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.