Zaručujeme doručenie do Vianoc pre všetky objednávky uskutočnené do 18. decembra.

Kamerový set iGET HOMEGUARD HGNVK88002P Wire-free FullHD NVR 8CH + 2x batériová kamera HGNVK686CAMP

8kanálový FullHD rekordér NVR a dve FullHD 1080p batériové vonkajšie kamery. Vodeodolné kamery IP66, nočné videnie s dosahom 25 m, LED prisvietenie. Mobilné (Android/iOS) a PC (Windows/MAC) aplikácie pre vzdialené online sledovanie.
Dostupnosť Centrálny sklad (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2023
Kód: 75020503
293,11 €
Kamerový set iGET HOMEGUARD HGNVK88002P Wire-free FullHD NVR 8CH + 2x batériová kamera HGNVK686CAMP
Kamerový set iGET HOMEGUARD HGNVK88002P Wire-free FullHD NVR 8CH + 2x batériová kamera HGNVK686CAMP
Akcia

S kompletným setom iGET HOMEGUARD HGNVK88002P jednoduchým a rýchlym spôsobom vytvoríte kamerové zabezpečenie pre dom, chatu, firmu, sklad, obchod a pod. Možno vzdialene online sledovať všetky priestory, ktoré sú pokryté kamerami.

Po jednoduchom zapojení a ľahkom nastavení je systém v plnej prevádzke a online dostupný. Set obsahuje 2 ks kvalitných batériových FullHD 1080p kamier ktoré podporujú aj obojsmerný prenos zvuku. Jednak užívateľ počuje čo sa deje v mieste kamery, ale tiež môže vzdialene osobu/zviera napomenúť.

Tieto kamery navyše vynikajú inovatívnou SMART detekciou pohybu pomocou vstavaného PIR čidla, kedy oproti klasickým kamerám nedetekujú padajúce lístie, dážď, západ slnka, pavučiny, pohyb hmyzu apod. Ale detegujú pohyb človeka, automobil, veľké zvieratá a pod.

Kamery spĺňajú normu IP66 a sú tak pripravené na akúkoľvek vonkajšiu aj vnútornú prevádzku. Vďaka vodeodolnej konštrukcii a pevnému držiaku pre uchytenie je možné použiť kamery v každom prostredí. Pomocou špeciálneho kľúča je možné batériu uvoľniť, vysunúť a dať dobiť pomocou microUSB portu.

Batériové napájanie

Kamery iGET HOMEGUARD HGNVK686CAMP ktoré sú súčasťou balenia, disponujú vlastnou vymeniteľnou batériou Lithium ion, 8700 mAh, 3,7V, 32,19 Wh. Dobíjanie prebieha pomocou konektora microUSB, nabíjačka je súčasťou balenia.

Batériu stačí vysunúť a po dobití zasunúť späť do upevnenia kamery a dotiahnuť poisťovaciu skrutku. Zostáva tak zachovaný náklon a spôsob natočenia kamery. Výdrž batérie závisí od počtu detekcie pohybu pomocou SMART detekcie, ale môže byť až po dobu jedného roka.

Inovatívna SMART detekcia pohybu

Ďalšou hlavnou výhodou tohto setu je, že podporuje špeciálny úplne inovatívny režim detekcie pohybu. Vďaka vstavanému PIR snímaču v kamerách s uhlom záberu 115° a dosahom 10 m a meraním teploty dokáže presne rozoznať, o aký objekt sa jedná.

Tieto kamery rozoznajú dôležité pohyby – ako pohyb človeka, automobilu, veľkého zvieraťa pod. Oproti tomu klasické kamery rozoznávajú pohyb len na základe optiky, ktorá nedokáže presne objekt rozoznať. Pri klasickej technológii tak kamera detekuje pohyb aj pri padajúcom lístí, daždi, západe slnka, pavučinách, pohybe hmyzu a pod.

Kamerový set HOMEGUARD HGNVK88002P

Jednoduché nastavenie

Nastavenie prebieha v niekoľkých jednoduchých krokoch podľa tlačeného manuálu, ktorý je kompletne v českom, slovenskom a poľskom jazyku. Obraz z kamier je možné sledovať na počítači, smartphone a tablete. Pre mobilné zariadenia sú podporované systémy Android a iOS, pre počítač potom Windows a MacOS. Veľmi ľahké je tiež nastavenie mobilného prístupu pomocou oskenovania QR kódu do smartphonu / tabletu, prepojenie je hotové v priebehu niekoľkých sekúnd.

Vysoká kvalita obrazu

Kamery iGET HOMEGUARD HGNVK686CAMP, ktoré sú v sete obsiahnuté, sú vybavené veľmi kvalitným snímačom CMOS 1/2,7"s rozlíšením 1920 x 1080 bodov (FullHD 1080p), vďaka ktorému sa môžete tešiť na jasný a ostrý obraz. Navyše kamery poskytujú široký uhol záberu 140°, sú vybavené infračervenými LED diódami pre nočné videnie s dosahom 25 m a nechýba ani klasické LED prisvietenie. Kamery obsahujú dobíjaciu a ľahko vymeniteľnú batériu 8700 mAh, a tiež PIR detektor pohybu pre SMART detekciu, pozri vyššie. Navyše kamery podporujú obojsmerný prenos zvuku . Vďaka týmto parametrom je možné použitie kamier vo všetkých priestoroch i s nulovou alebo zníženou viditeľnosťou a kompletne bez ďalšieho prívodu napájania.

Kamerový set HOMEGUARD HGNVK88002P

Nočné videnie

Vďaka zabudovanému IR LED nočnému prísvitu v každej kamere je možné ich využívať nepretržite vo dne aj v noci, každá kamera obsahuje prisvetľovacie IR LED diódy s dosahom 25 m. Každá kamera tiež obsahuje klasické LED diódy (4 ks) pre štandardné svietenie pri detekcii pohybu alebo pre vydesení nepozvaného hosťa.

Prístup k online sledovaniu a záznamov odkiaľkoľvek

Pomocou aplikácie "Homeguardsafe" sa ľahko a rýchlo pripojíte k všetkým záznamom aj sledovaniu online videa z kamier. Táto aplikácia je dostupná pre všetky smartphony a tablety s podporou Android a iOS. Pre prístup z počítača je možné použiť program alebo webový prehliadač, podpora operačných systémov Windows a Mac. Vďaka podpore protokolu P2P je prístup pomocou aplikácií veľmi jednoduchý. Nie je nutné nastavovať otvorené porty na domácom routeri, alebo zriaďovať verejnú IP adresu. Stačí iba pripojenie k internetu a všetko je plne funkčné.

iGET HOMEGUARD HGNVK88002P

Nahrávanie a prehrávanie

Pre nahrávanie je možné vložiť do NVR rekordéra disk HDD a SSD SATA 2,5" do veľkosti 2TB, alebo vložiť microSD kartu do slotu do veľkosti 128 GB, potom pre export dát pripojiť do USB portu externý USB HDD/SSD alebo Flash disk. NVR rekordér podporuje lokálne prehrávanie 8 kanálov v jeden okamih, vyhľadávanie pomocou zoznamu udalostí a alarmov, dátum, čas. Mnoho rýchlostí prehrávania vpred i vzad, priblíženie detailu (zoom).

Multitasking

NVR rekordér obsahuje výkonný chipset, vďaka ktorému vie zvládať niekoľko úkonov naraz. V jeden okamih je tak možné napr. prehrávať uložené video, stále nahrávať ďalšie video, a zároveň ustrážiť všetky alarmy ako napr. SMART detekciu pohybu. Počas tejto doby je aj prehrávač plne dostupný pre prístup z mobilného telefónu/tabletu/PC a to pre niekoľko užívateľov. Nastavenie mnohých užívateľských účtov a skupín je samozrejmosťou.

Konektivita

NVR rekordér je možné pripojiť na Internet káblom RJ45 (LAN) s rýchlosťou 100 Mb/s. Vďaka tomu bude potom možné sledovať online video a záznamy. NVR rekordér obsahuje WiFi pre pripojenie kamier, 1x HDMI pre pripojenie TV a monitorov, 3x USB pre USB flash disk/HDD/SSD/myš/klávesnicu, microSD slot pre vloženie karty do 128GB, a konektor pre napájanie. Do vnútornej časti rekordéra je možné vložiť 2,5" HDD a SSD SATA s kapacitou do 2TB a do slotu microSD kartu microSD do 128GB. Novo je tiež možné priamo hlavnú jednotku – NVR rekordér pripojiť k internetu pomocou WiFi pripojenia, zostáva možnosť pripojenia káblom RJ45 .

Hlavné parametre NVR rekordéra

 • Nahrávanie: FullHD rozlíšenie vrátane zvuku 1080p (1920 x 1080), 1280 x 720, 640 x 360,
 • Počet kanálov: 8 (pripojenie max. 8 ks kamier)
 • Vzdialené ovládanie: pomocou PC (Windows, MacOS), mobilného telefónu a tabletu (Android, iOS) pomocou aplikácie "Homeguardsafe", CMS
 • Ukladanie fotografií a videa: na vložený HDD/SSD 2,5" SATA max. 2TB, na externý USB disk max. 2TB, na vloženú microSD kartu max. 128 GB, všetko nie je súčasťou balenia,
 • Pripojenie na internet/Ethernet, protokoly: pomocou RJ45 (LAN), 10/100 Mb/s, HTTP, IPv4, TCP/IP, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPoE, DDNS, FTP
 • Konektory: 1x HDMI, 1x RJ45, 3x USB 2.0, 1x napájací
 • Kompresia: videá H.265 +/H.264
 • Operačný systém: Linux
 • Multitasking: áno (v jeden okamih napr. prehrávanie, nahrávanie, detekcia pohybu)
 • Výstupné rozlíšenie: HDMI: 1920x1080, 1440x900, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
 • Možnosti nahrávania: manuálne, automatické, pri detekcii pohybu
 • Zálohovanie: hlavné ukladanie na vnútorný HDD/SSD 2,5" SATA max. 2TB a na microSDkartu max. 128GB, z týchto médií potom exportovať na médiá pripojené pomocou USB: HDD/SSD disk, Flash disk
 • Lokálne ovládanie: pomocou USB myši/klávesnice
 • Napájanie: 12V DC, 2 A – spotreba rekordéra: 3 Watt bez disku HDD/SSD
 • Prevádzková teplota rekordéra DVR: -10 °C až 55 °C
 • Rozmery: 230 x 126 x 61 mm
 • Hmotnosť: 0,35 kg bez HDD/SSD

Hlavné parametre kamier iGET HOMEGUARD HGNVK686CAMP

 • Rozlíšenie: FullHD 1080p (1920 x 1080)
 • Akumulátor: určený iba pre model iGET HOMEGUARD HGNVK88002P a HGNVK88004P – vymeniteľná batéria Lithium ion, 8700 mAh, 3,7V, 32,19 Wh, dobíjanie microUSB, nabíjačka v balení
 • Uhol záberu kamery: 140°
 • Parametre PIR čidla: uhol záberu 115°, dosah 10m
 • Odolnosť proti prachu a vode: IP66
 • Nočné videnie: až do vzdialenosti 25 m – LED svetlo v každej kamere s dosahom až 8 m
 • Senzor: 1/2.7" CMOS, 2.0MP, f = 2.8 mm
 • Zvuk: obojsmerný, kamera obsahuje mikrofón aj reproduktor
 • Automatické prepnutie denného/nočného režimu – automatické vyváženie bielej – redukcia šumu 3D
 • Odstup signál/šum: viac ako 40 dB
 • Materiál tela kamery: liatina/plast
 • Prevádzková teplota -20 °C do + 55 °C
 • Konektory: pre batériu, pre WiFi anténu, kryté microUSB pre dobíjanie
 • Dobíjanie batérie kamery: pomocou pribaleného napájacieho adaptéra 5V DC
 • Rozmery: 132 x 90 x 72 mm,
 • Hmotnosť: 180 g bez batérie, 362 g s batériou

Obsah balenia

 1. 1x NVR rekordér
 2. 2x kamera s vymeniteľnou batériou 8700mAh
 3. USB myš
 4. 1m Ethernet kábel
 5. Napájací adaptér pre NVR
 6. Dobíjací adaptér pre kamery
 7. Montážne sady
 8. CD
 9. Varovné nálepky
 10. Manuál v CZ/SK/PL

Dodatočné parametre

Kategória: Zabezpečenie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 2.78 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: